Standort

Historische Villen und Bauernhäuser zum Verkauf in Apulien

GH Luxury

Unsere Auswahl an GH Luxury Estate Puglia umfasst restaurierte Bauernhäuser inmitten der üppigen mediterranen Macchia, historische Villen mit Fresken im Inneren, restaurierte Bauernhauskomplexe, wunderschöne Villen in unmittelbarer Nähe zum Meer und moderne Wohnungen im historischen Zentrum der großen Städte.

Położona w południowej części Włoch Apulia to jedno z najbardziej fascynujących i najpiękniejszych miejsc w kraju, znane z bogatej historii, tętniącej życiem kultury, urokliwego wybrzeża i malowniczych wiosek wiejskich.

Spacer wśród Trulli w Alberobello, tradycyjnych stożkowych domów w suchej ziemi, a następnie kieruje się w stronę jaskiń Castellana przechodzących w pobliżu Ostuni, jednego ze słynnych „białych miast”; zatrzymaj się w Lecce, aby odwiedzić pałace i kościoły, które są klejnotami sztuki barokowej, skosztuj kieliszka Primitivo di Manduria i wreszcie dotrzyj do jednej ze wspaniałych zatoczek charakterystycznych dla wybrzeża Apulii, aby zanurzyć się w krystalicznie czystej wodzie. W tym regionie, który potrafi dawać emocje, łatwo się zakochać!

Odkryj nasze wille i domy wiejskie na sprzedaĹĽ w Apulii!

Haben Sie einen Anzeigen-Code?
Finden Sie Ihre Immobilie hier!